TEIE MOOTORRATTA OSTMINE

Küsimuste korral helistage telefonidele:
EST: +372 56 002 004 | RUS: +372 56 002 003

MÜÜGE MOOTORRATAS ÄRA SEKELDUSTETA!

OSTAME TEIE MOOTORRATAS ÄRA PARIMA HINNA EEST EESTIS!

Oma mootorratast pole kunagi olnud võimalik nii kiiresti ja lihtsalt müüa, nagu seda saab teha Motoost24.ee-s
Täitke vasakul olev müügiavaldus, saatke see meile ja võite kindel olla, et Teie mootorratas on müügist paari sammu kaugusel.
Vaatame teie avalduse läbi ühe tunni jooksul ja võtame kindlasti telefoni teel ühendust!

MILLISED MOOTORRATTAD MEID HUVITAVAD:

  • KASUTATAVAD/TERVED, KIIRMÜÜK
  • LIISITUD MOOTORRATTAD
  • REMONTI VAJAVAD
  • ETTEVÕTTE MOOTORRATTAD
  • KAUA SEISNUD/ILMA TEHNOÜLEVAATUSETA
  • MIDA EI SAA REMONTIDA/METALL
Kas on MNT registris?
MÜÜGISOOV SAADETUD

ÜHE TUNNI JOOKSUL

Teie toote oma mootorratta meie juurde, meie teeme tasuta diagnostika ja kontrollime dokumentide korrasolekut. Pärast kontrolli pakume teile optimaalse hinna. Kui hind teid rahuldab, asume kohe tehingut vormistama ja koostame ostulepingu, teie aga saate raha. Soovi korral saate valida, kuidas raha kätte saada: kas kanname arveldusarvele või maksame sularahas.

TURVALINE TEHING JA KORRAS DOKUMENDID

Kaitseme teid täielikult probleemide ja kahtlaste müügiskeemide eest. Suhtume igasse tehingusse vastutustundlikult ja jälgime, et kõik vajalikud dokumendid oleksid vormistatud asjatundlikult ning õigel ajal. Pärast ostu võtame teie mootorratta kohe Maanteeametis arvelt maha. Seejärel võtame kõikmootorrattaga seotud kohustused enda peale ja te ei pea muretsema mootorratta tulevase omaniku maksude ja trahvide pärast.

MotoOst24.ee - Mootorrataste kokkuost

MOOTORRATASTE MARGID JA MUDELID

Meie jaoks ei oma tähtsust teie mootorratta mark ega mudel. Peaasi, et mootorratas ei oleks läbi teinud tõsist avariid ja et kõik vajalikud dokumendid oleksid olemas. Individuaalne lähenemine võimaldab meie spetsialistidel määrata mootorratale optimaalse hinna. Saate meile müüa liisitud mootorratast, seejuures ei pea te mootorratta enne müüki välja ostma – see on juba meie töö!